Головна > --- > ФОРМУЄМО БЕЗПЕЧНУ ПОВЕДІНКУ МОЛОДІ

ФОРМУЄМО БЕЗПЕЧНУ ПОВЕДІНКУ МОЛОДІ


12-02-2018, 20:58. Размістив: ludmila
Торгівля людьми – явище, яке було і залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації та нові виклики, що їх переживає світ і Україна зокрема, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення.
З метою посилення роз’яснювальної роботи у закладах загальної середньої освіти щодо протидії торгівлі людьми на базі Березівського НВК 8 лютого 2018 року навчально-методичним центром психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти було проведено семінар-тренінг, у якому взяли участь і педагоги Берзівського НВК.
У рамках тренінгу, проведеного методистом центру А.Б. Растроста, учасники познайомилися з програмою виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». В основу програми покладено ідею «допомоги для самодопомоги», що розглядає людину як суб’єкт власного життя і передбачає формування у школяра вміння свідомо користуватися правами, бажання керувати своїм життям, здійснюючи моральний вибір, розвиваючи власні громадянські якості, тим самим формуючи активну життєву позицію, що є запорукою безпечної поведінки особистості.
За результатами семінару-тренінгу учасники отримали інформаційні та методичні матеріали для практичного використання в своїй роботі.


Повернутися назад