Головна > --- > Ми берем участь у #HealthySchools_UA

Ми берем участь у #HealthySchools_UA


23-10-2018, 22:58. Размістив: ludmila
КЗ Березівської сільської ради «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка» став учасником програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation.
Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.
Щодо реалізації активностей, педагогічним та учнівським колективом Березівського НВК розроблений план роботи школи сприяння здоров’я на 2018-2019 навчальний рік.
Неймовірні ініціативи, надзвичайна енергія, унікальні вчителі, школярі і батьки, які заряджають, надихають і щодня доводять, що зміни починаються з нас самих.
Ми хочемо бачити наших учнів завжди веселими, а значить щасливими. Міцне здоров’я наших дітей – майбутнє країни.
За підсумками програми «Healthy Schools» п’ять найактивніших шкіл Київської та Сумської області у фіналі отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

Повернутися назад