Головна > Информация > Будуємо новий освітній простір

Будуємо новий освітній простір


7-07-2017, 13:27. Размістив: nikbest


У вівторок, 4 липня, на захід у форматі «круглого столу» у Березівський НВК прибули директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова, заступник сільського голови Березівської ОТГ Анатолій Тимощенко. До робочої групи увійшли представники структурних підрозділів Департаменту: начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Лариса Павловська, начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення Алла Шамрай, головний спеціаліст-юрисконсульт Вікторія Романець; завідувач юрвідділу Сумського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Микола Сердюк, директор Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко. Також до участі запросили керівників органів управління освітою Березівської, Шалигинської, Дружбівської, Зноб-Новгородської ОТГ, Глухівського, Кролевецького, Путивльського, Середино-Будського, Шосткинського і Ямпільського районів та директорів опорних загальноосвітніх закладів і тих, на базі яких планується їх створення.
У двосторонньому діалозі обговорили такі питання: управління освітою в ОТГ, нормативно-правове та фінансове забезпечення навчальних закладів, створення умов для рівного доступу дітей громади до позашкільної освіти. Також розглянули юридичні аспекти й алгоритм створення опорних шкіл, торкнулися кадрових, фінансових та інших проблемних питань галузі. Учасники «круглого столу» акцентували увагу на поступовому переході до нового освітнього простору, а саме, необхідності оновлення матеріально-технічної та навчальної бази закладів освіти і переосмислення ролі вчителя відповідно до вимог сучасної школи. «Щоб створити сучасну школу, ми повинні мати сучасне мислення», - підкреслила керівник Департаменту, підводячи підсумки зустрічі.
Оглянувши Березівський НВК, Вікторія Гробова відзначила, що у навчальному закладі - гарне матеріально-технічне забезпечення і він готовий до впровадження нового освітнього простору. Тут маємо три сучасні мультимедійні комплекси. Всім необхідним обладнанням для вивчення предмета оснащений кабінет хімії, а в кабінет фізики придбано новітній цифровий вимірювальний комп'ютерний комплекс. Також для учнів початкових класів закуплено антисколіозні моделі парт. Проблема підвезення школярів у Березівський НВК вирішена завдяки придбанню нового автобуса.

Повернутися назад