11  янв
Проект «Демократична школа»
Написав ludmila в категорію ---
У 14 закладах загальної середньої освіти Сумської області активно реалізується Регіональний інноваційний проект « Демократизація та партнерство навчального закладу в умовах нової української школи» в рамках Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа».
Серед учасників проекту - Березівський НВК. Нещодавно шкільна команда у складі представника адміністрації школи, педагогічного колективу, батьківської громади, учнівського колективу взяли участь у стартовій конференції Регіонального інноваційного проекту мета якого: поглиблення культури демократії і прав людини та розвиток громадянських компетентностей учнів у навчальних закладах шляхом підтримки демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища, сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини.
14 грудня до Березівського НВК завітали керівники Регіонального проекту : науковий керівник Ніколаєнко С.П., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти Сумського ОІППО та науково-методичний координатор Проекту Луценко С.М., доцент кафедри професійної освіти та менеджменту Сумського ОІППО. Гості зустрілися з адміністрацією НВК, учителями, учнями, батьками. Провели тренінги, майстер-класи, вислухали шкільні команди учасників Проекту , презентували та популяризували добрі практики, історію успіху демократичних змін у закладах освіти – учасниках Проекту.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Комментарі (0) Перегляди: 1474 Роздрукувати

Добавление комментария

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код


Уведіть код: