12  мая
"Незабутня зустріч з поетами"
Написав admin в категорію ---
"Незабутня зустріч з поетами"
У актовій залі Березівського НВК 6 травня відбулася творча зустріч із авторами альманаху «Українська хвиля» поетами рідного краю : П.В.Товстухою, М.П.Гурцем, М,М, Крючковим, І.С. Колтаковою, А.І. Печеним, М.С. Єрохою.
Присутні на заході старшокласники та вчителі мали змогу доторкнутися до справжньої поезії, почути сповідь людей, які прийшли до свого українства, до своєї вселюдськості через складні життєві випробування. Надзвичайно цікаво було слухати розповідь П.В.Товстухи про його особистий шлях до поетичної творчості. Гумор, який поет прочитав був з цікавістю зустрітий школярами і викликав добру посмішку в глядацькій аудиторії.
Бурхливими оплесками зустріли присутні виступ М.П.Гурця, поета , джерелом натхнення якого є священна сіверська земля, рідний глухівський край. Микола Петрович подарував учням та вчителям прекрасні поезії які стали окрасою альманаху « Українська хвиля».
Зустріч з поетом-земляком , композитором, виконавцем, колишнім вчителем нашої школи Крючковим М.М. завжди радість для педагогічного колективу та учнів. Теплим словом поет звернувся до рідних земляків, подарував зворушливу пісню про батьківську хату, прочитав власні вірші.
Поетеса І.С.Колтакова вперше завітала до Березівської школи і викликала неабиякий інтерес присутніх до своєї творчості. Цікава розповідь Ірини Семенівни перепліталася з її прекрасними віршами такими зрозумілими , як для учнів так і для вчителів .
Оплесками зустріли присутні виступ прозаїка А.І. Печеного. Він прочитав уривок твору «Мамина яблуня» та розповів цікаві історії зі свого дитинства.
Виступ М. С. Єрохи не залишив нікого байдужим. Микола Семенович завзято читав вірші , виконував пісні під власний акомпанемент, добрими словами мудрої людини звернувся до молодого покоління в глядацькій залі.
Слова подяки митцям за теплу зустріч висловили директор НВК Тимощенко А.М. та вчитель української мови та літератури Мамай О.М. Члени літературної студії «Любисток» , яка більше 15 років існує в школі прочитали власні вірші які написали до ювілею Т.Г. Шевченка.
Присутні в залі слухала поетів, затамувавши подих, бо вони були щирими, сучасними і позитивними. Немає сумніву, що в душах усіх, хто був присутній на зустрічі з поетами, проростуть зерна добра, любові до ближнього і до своєї рідної землі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Комментарі (2) Перегляди: 461 Роздрукувати


Регистрация: --
21 ноября 2017 12:46


Pharmacy X One Myfegine Et Cytotec Cas cialis online Celexa Online Cheap
Цитувати

Регистрация: 3.04.2018
4 апреля 2018 17:18


There is nothing to say about me at all.
Lovely to be a member of facebook.com.
I just wish I am useful in one way .
hookup chicago
How To Tell If Your Boyfriend Is Dating Someone Else
dating after 50 what to expect

Цитувати
Добавление комментария

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код


Уведіть код: